Aktuality

NEJVYŠŠÍ TAJEMSTVÍ INTIMITY A STVOŘENÍ

Nová kniha Dr. Joseph Michaela Levryho – první české vydání

Dědičnost nemusí být naším osudem. Karmická břemena, která jsou předávána rodinnými liniemi napříč generacemi, mohou být neutralizována a vyřešena dříve, než se přenesou na naše děti. Poznání je moc, ale poznání sebe sama je vyšší moc. Nemůžeme se osvobodit od dopadů negativních vzorců, dokud nepochopíme, jak přispěly k našemu utrpení. Tato kniha vám pomůže navázat zdravý vztah se sebou samými, s milostným partnerem, s vašimi blízkými, s vašimi dětmi a hlavně pomůže nám všem přispět k pozitivní evoluci lidstva. Tato kniha ovlivní a uzdraví mnoho oblastí vašeho života. Především je však určena všem, kteří touží poznat posvátné zákony stvoření a převzít osobní odpovědnost za vytváření čistých a harmonických podmínek pro děti s vysokými vibracemi, které přicházejí na Zemi. Cena 840 korun.

 

 

 


OSLAVA LETNÍHO SLUNOVRATU S DR. LEVRYM

On-line celosvětová oslava letního slunovratu s českým překladem sobota 19. 6. 2021 od 20:00

Připojte se online v sobotu 19. června na Global Solstice 2021 s Dr. Josephem Michaelem Levrym – oslavou, která spojí srdce a ruce po celém světě v duchu bezpodmínečné lásky a uzdravení. Tento program se odehrává v ročním období, kdy Zemi zaplaví spousta léčivého světla. Je čas naladit se na přírodu a zvýšit naši kolektivní vibraci na podporu globální transformace a míru. Toto je bezprecedentní příležitost pracovat na našem fyzickém zdraví, emocionální pohodě a posílit naši mysl a srdce. Příroda nám každý rok nabízí čtyři silné časy pro uzdravení a obnovu: slunovraty a rovnodennosti. Jedná se o velmi příznivá období, kdy je naše schopnost synchronizovat naše jednotlivé energie s tvůrčími silami vesmíru hluboce zvětšena. Můžeme tento čas konstruktivně využít ke zlepšení našeho zdraví, rozjasnění energie, uvolnění negativity a posílení našeho duševního a emocionálního odhodlání. Práce se sofistikovanou léčivou technologií Naam neboli síla Slova, zatímco se spojujeme jako kolektiv, nám umožňuje zvětšit naši kapacitu a mít ještě větší léčivý dopad na svět. Z události budete mít k dispozici záznam. Čas od času může dojít k mírnému zpoždění začátku přenosu. Registrovat se můžete zde

 


NOVÝ CYKLUS PŘEDNÁŠEK S DR.LEVRYM

Hermetické principy pro moderní život – Praktická aplikace Hermetické nauky s Dr. Levrym Začínáme v červnu 2021

Letos v červnu se otevře portál pro každého, kdo hledá vnitřní poznání posvátného učení Třikrát Velkého Herma Trismegista. Naučíte se psychoterapeutické použití 7 principů přírody, které vládnou hmotnému světu, a ponoříte se hluboko do holistického chápání těchto zákonů. Nemůžeme mluvit o hermetickém učení, aniž bychom mluvili o alchymii, a nemůžeme mluvit o alchymii, aniž bychom mluvili o hermetickém učení.

Tato měsíční série odhalí nové aspekty vnitřní alchymie a přírodních zákonů, které vás posunou do nového světa rozšířeného vědomí definovaného rozšířenou perspektivou, větší jasností v mysli a zvýšenou jistotou v sebeovládání.

 

 

8 měsíční cyklus přednášek zahrnuje:


12. červen: Psychoterapeutická aplikace Hermetické nauky
10. červenec: Základ pravdy – Princip mentalismu a mentální alchymie                                                                                             14. srpen: Propojení přírody v plnosti života – Princip korespondence
11. září: Matka přírody – Princip vibrace
9. říjen: Transmutace – Princip polarity
13. listopad: Otec přírody – Princip rytmu
11. prosinec: Ovoce v semínku – Princip kauzality
8. leden: Tanec solární a lunární sily – Princip pohlaví

Začátek: 19:30 Meditace 20:00 Přednáška s Dr.Levrym

Registrovat na celou sérii přednášek se můžete zde Na jednotlivou přednášku se můžete se registrovat zde  pro přímý přenos i záznam formou drop-in (poznámka: bez ohledu na to, kdy bude zakoupen, váš přístup skončí před datem další živé přednášky) Vzhledem k tomu, že se jedná o sbírku, máte možnost si zvolit výši daru. Výtěžek bude věnován na zařízení zahrad v Naam Estate. 

 


LÉČIVÝ OHEŇ NEBES

První české vydání knihy Dr. Joseph Michaela Levryho

Není silnější spirituální techniky, než je práce se Sluncem. Je to jeden z nejvyšších, nejsilnějších a nejefektivnějších spirituálních systémů, se kterým se můžete na této zemi setkat. Díky práci se Sluncem pozvednete své vědomí a vytvoříte si spirituální propojení s původem života, esencí všech věcí a prvotním zdrojem světla. Je to iniciace do vaší vlastní esence. Slunce rozšíří vaše vědomí a přinese vám zkušenost vlastní nekonečnosti, abyste mohli prožít svoji neomezenost a užít si plně života. Díky práci se Sluncem se vaše duše stane aktivní a vaše spirituální síly začnou fungovat, kdy dokonce ve své mysli, duchu i fyzickém těle začnete vnímat jasná viditelná znamení. Na fyzické úrovni práce se Sluncem iniciuje kompletní metamorfózu a obnovu buněk a tkání v těle – všechny nezdravé buňky a energie jsou nahrazeny a výsledkem je zdraví, vitalita a kompletní rovnováha a inteligence. Léčivý oheň nebes, kniha autora mezinárodních bestsellerů, Dr. Josepha Michaela Levryho, vám ukáže praktické způsoby spojení se se Sluncem, abyste se dokázali otevřít jeho mnoha přínosům a požehnáním. Cena 600 korun.