Aktuality

OSLAVA LETNÍHO SLUNOVRATU S DR. LEVRYM

On-line celosvětová oslava letního slunovratu s českým překladem
sobota 19. 6. 2021 od 20:00

Připojte se online v sobotu 19. června na Global Solstice 2021 s Dr. Josephem Michaelem Levrym – oslavou, která spojí srdce a ruce po celém světě v duchu bezpodmínečné lásky a uzdravení.

Tento program se odehrává v ročním období, kdy Zemi zaplaví spousta léčivého světla. Je čas naladit se na přírodu a zvýšit naši kolektivní vibraci na podporu globální transformace a míru. Toto je bezprecedentní příležitost pracovat na našem fyzickém zdraví, emocionální pohodě a posílit naši mysl a srdce.

Příroda nám každý rok nabízí čtyři silné časy pro uzdravení a obnovu: slunovraty a rovnodennosti. Jedná se o velmi příznivá období, kdy je naše schopnost synchronizovat naše jednotlivé energie s tvůrčími silami vesmíru hluboce zvětšena. Můžeme tento čas konstruktivně využít ke zlepšení našeho zdraví, rozjasnění energie, uvolnění negativity a posílení našeho duševního a emocionálního odhodlání. Práce se sofistikovanou léčivou technologií Naam neboli síla Slova, zatímco se spojujeme jako kolektiv, nám umožňuje zvětšit naši kapacitu a mít ještě větší léčivý dopad na svět.

Z události budete mít k dispozici záznam. Čas od času může dojít k mírnému zpoždění začátku přenosu.

Registrovat se můžete zde

 

NOVÝ CYKLUS PŘEDNÁŠEK S DR.LEVRYM

Hermetické principy pro moderní život – Praktická aplikace Hermetické nauky s Dr. Levrym
Začínáme v červnu 2021

Letos v červnu se otevře portál pro každého, kdo hledá vnitřní poznání posvátného učení Třikrát Velkého Herma Trismegista. Naučíte se psychoterapeutické použití 7 principů přírody, které vládnou hmotnému světu, a ponoříte se hluboko do holistického chápání těchto zákonů. Nemůžeme mluvit o hermetickém učení, aniž bychom mluvili o alchymii, a nemůžeme mluvit o alchymii, aniž bychom mluvili o hermetickém učení.

Tato měsíční série odhalí nové aspekty vnitřní alchymie a přírodních zákonů, které vás posunou do nového světa rozšířeného vědomí definovaného rozšířenou perspektivou, větší jasností v mysli a zvýšenou jistotou v sebeovládání.

 

8 měsíční cyklus přednášek zahrnuje:
12. červen: Psychoterapeutická aplikace Hermetické nauky
10. červenec: Základ pravdy – Princip mentalismu a mentální alchymie
14. srpen: Propojení přírody v plnosti života – Princip korespondence
11. září: Matka přírody – Princip vibrace
9. říjen: Transmutace – Princip polarity
13. listopad: Otec přírody – Princip rytmu
11. prosinec: Ovoce v semínku – Princip kauzality
8. leden: Tanec solární a lunární sily – Princip pohlaví

Začátek:
19:30 Meditace
20:00 Přednáška s Dr.Levrym

Registrovat na celou sérii přednášek se můžete zde

Na jednotlivou přednášku se můžete se registrovat zde  pro přímý přenos i záznam formou drop-in (poznámka: bez ohledu na to, kdy bude zakoupen, váš přístup skončí před datem další živé přednášky)

Vzhledem k tomu, že se jedná o sbírku, máte možnost si zvolit výši daru. Výtěžek bude věnován na zařízení zahrad v Naam Estate. 

 

LÉČIVÝ OHEŇ NEBES OD DR. JOSOPH MICHAELA LEVRYHO

První české vydání právě v prodeji. Není silnější spirituální techniky, než je práce se Sluncem. Je to jeden z nejvyšších, nejsilnějších a nejefektivnějších spirituálních systémů, se kterým se můžete na této zemi setkat. Díky práci se Sluncem pozvednete své vědomí a vytvoříte si spirituální propojení s původem života, esencí všech věcí a prvotním zdrojem světla. Je to iniciace do vaší vlastní esence. Slunce rozšíří vaše vědomí a přinese vám zkušenost vlastní nekonečnosti, abyste mohli prožít svoji neomezenost a užít si plně života. Díky práci se Sluncem se vaše duše stane aktivní a vaše spirituální síly začnou fungovat, kdy dokonce ve své mysli, duchu i fyzickém těle začnete vnímat jasná viditelná znamení. Na fyzické úrovni práce se Sluncem iniciuje kompletní metamorfózu a obnovu buněk a tkání v těle – všechny nezdravé buňky a energie jsou nahrazeny a výsledkem je zdraví, vitalita a kompletní rovnováha a inteligence. Léčivý oheň nebes, kniha autora mezinárodních bestsellerů, Dr. Josepha Michaela Levryho, vám ukáže praktické způsoby spojení se se Sluncem, abyste se dokázali otevřít jeho mnoha přínosům a požehnáním.
Cena 600 korun.