Naam jako cesta moudrosti skrze srdce


...je pracovní název připravovaného prvního českého dokumentárního filmu o Naam józe k jehož zrodu potřebujeme vaši podporu!
 
Také se Vás okolí ptá, co to vlastně Naam jóga je a v čem se od „běžné“ jógy odlišuje?
V tuto chvíli šíříme Naam z úst do ucha, přes osobní setkání, doporučení atd. Mnoho lidí se nás nad rámec toho ptá, jaký je rozdíl mezi Naam jógou a ostatními druhy jógy. Odkazujeme je na webové stránky, kde je moudrost skrytá za Naam učením komplexně popsána, popřípadě na dabované video SHAKTI NAAM JÓGA: Dávné tajemství pro nový věk a další videa v angličtině.
Věříme, že dozrál čas, vytvořit jako komunita vlastní dokument, který diváka provede nejen učením Naam jógy, ale uvede i do problematiky Božské spirituální moudrosti a představí léčebnou techniku Harmonyum tak, aby to bylo jednoduše srozumitelné a během krátké chvíle lidé pochopili a uviděli kontext tohoto učení.
Zároveň bychom chtěli ukázat, jaká fungující komunita za Naam jógou v Čechách stojí. Věříme, že forma veřejného dokumentu, který bude z českého prostředí, pomůže co nejlépe představit komplexnost tohoto mocného a praktického učení našemu národu, a že ukáže možnosti, jak může pomoci komukoli, kdo se jí otevře.

Abychom mohli tento projekt vytvořit, potřebujeme vaši podporu:
Předpokládané náklady na natáčení a střih jsou 50 tisíc korun.

Budeme velmi rádi, pokud přispějete libovolnou částkou na účet (číslo účtu: 254537887/0300 - VS:990001, zpráva pro příjemce: video), případně v hotovosti v centru Naam Praha.

Ve velikosti je síla a pevně věříme, že společně na tento projekt dosáhneme. I menší částky v řádech stokorun pak mohou hrát zásadní roli v dosažení potřebné částky, pokud je nás mnoho, kdo přispějeme.

V tuto chvíli jsme stále na začátku, jsme součástí zrození učení, které bude v budoucnosti stejně tak rozšířené a k dispozici široké veřejnosti, jako jiná učení a spirituální techniky, a nutno říci, že žádné z nich to nemělo ve svých počátcích jednoduché a proto potřebuje naši společnou podporu, abychom jej touto cestou zvědomili širší veřejnosti, protože v této chvíli spousta lidí je otevřená a hledá - cestu k trvalému uzdravení, naplňující práci, harmonickým vztahům, pocitu štěstí a vyššího smyslu... 

Co má vzniknout?
Přibližně hodinový dokument o základních pilířích učení Naam a jedno krátké 3-5 minutové video, které bude esencí Naam a rychlým prostředkem k seznámení a "reklamě". Vše Vám bude zdarma k dispozici ke sdílení.

Dokument bude pravděpodobně zásadním krokem pro budoucnost Naam jógy nejenom v Čechách i v dalších zemích Evropy. 

Proč právě video?
Kabala jako učení byla vždy předávána ústně. Učitel tak mohl svým žákům předat mnohem víc, než jen psaný text, který dává prostor k odlišným výkladům. Věříme, že forma videa je v současné chvíli po osobním prožitku tou nejefektivnější cestou, jak komplexitu učení interpretovat co nejširšímu publiku, a navázat tak, byť v digitalizované podobě, na kabalistickou tradici.

Další forma podpory je spoluúčast na vytváření dokumentu a sdílení vaší zkušenosti!!
Kontaktujte nás prosím na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a popište svůj příběh s Naam!

Všichni jste již nyní srdečně zváni na premiéru promítání dokumentu do centra Naam Praha. Podrobnosti Vám brzy přijdou e-mailem.

Předem velmi děkujeme za vaši podporu v rámci společného šíření světla a lásky, NAAM PRAHA