Kateřina Kolihová

"Mým cílem je učit jak otevřít a vyléčit své srdce, abychom se mohli propojit s naší duší, se kterou jakmile jsme v kontaktu, vše v našem životě začíná plynout, jak má a dává smysl."

Kateřina se jógou začala zabývat před více než deseti lety. Několik let nejprve cvičila Vinyasa Jógu, avšak zásadní vliv na její život mělo poznání Naam jógy. Poté co si vyzkoušela práci ve finančním světě v New Yorku a následně ve filmové distribuci v Praze, si uvědomila, že nastal čas změny. Ve stejné době měla možnost poznat učení Naam jógy. Následujícím zásadním momentem v jejím životě bylo osobní setkání s Dr. Josephem Michaelem Levrym. On jí potvrdil, že pracovat s lidmi a pomáhat jim, ať už v roli terapeuta, poradce, učitele nebo léčitele je jejím povoláním v tomto životě.

Pod vedením Dr. Levryho je Kateřina absolventkou intezivního třítýdenního kurzu Naam Jógy, úrovně 1 v Joshua Tree v Kalifornii, extenzivního kurzu Naam Jóga 2 v Německu, extenzivního kurzu Naam Jóga 3 v New Yorku, extenzivního kurzu Kabbalah of Birth and Beyond v Los Angeles, extenzivních kurzů Shakti Naam I a II v New Yorku, online Certifikovaného programu studia Univerzální Kabaly, online kurzu Holistického kabalistického poradenství a pokročilých kabalistických kurzů Božské spirituální alchymie v Mexiku a Izraeli. Je absolventkou kurzů Harmonyum I, II, III, IV a kurzu Pokročilých technik Harmonya, které se konaly v Německu, Švýcarsku a Mexiku. V současnosti se věnuje vyučování Shakti Naam jógy, praktikování Harmonya, pořádání seminářů o Univerzální Kabale, vedení meditací a holistickým kabalistickým konzultacím v Praze v centru NAAM PRAHA a pravidelně i v Písku v centru Silueta.

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mobil: 734 480 033

Pavlína Malíková

Naam Józe se věnuje od roku 2006. Absolvovala tříletý kurz pro cvičitele v Německu, pod vedením Dr. Josepha Michaela Levryho a jeho žáků. Dále absolvovala kurz léčivého systému Harmonyum I. a II. stupeň ve Švýcarsku. Naam Józe se věnuje při zaměstnání. Vyučuje pravidelné hodiny Naam jógy v centru Naam Praha v Praze.

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mobil: 777 078 557

Martina Kopalová

První zmínka o Naam joze jí přišla náhodně v r. 2010 při hledání jiného, netradičního, způsobu řešení své situace. Praktikovat ji začala pravidelně až od r. 2011 a nesmírně ji spolu s učením Univerzální Kabaly zaujala tak, že se jí začala věnovat intenzivně pod vedením a za podpory Kačenky Kolihové. Osobní setkání s Dr. Levrym v r. 2012 bylo a, stejně jako každé další setkání, je pro ni velmi inspirující. Je absolventkou kursu Naam Joga pro učitele (6/2013), kursu léčebného systému Harmonyum I, II (10/2013) a on-line kursu Shakti Naam I (5/2014). Naam Józe se věnuje při zaměstnání. V centru NAAM PRAHA vede hodiny Shakti Naam Jogy se zaměřením na děti, ale i na dospělé.

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mobil: 721 438 436

Ája Kopalová

Ája se Naam józe začala věnovat díky své mamince Martině, která je zde v centru také učitelkou. Je čerstvou absolventkou kurzu pro učitele, který se konal tento rok v Praze. Ráda by Naam jógu rozšířila mezi své vrstevníky, aby získali povědomí a zkušenost o této nádherné praxi, která otevírá nejenom oči, ale také duši a srdce. Pracuje také se staršími lidmi, Naam jógu učí v Klubu seniorů, kde získává úžasnou zkušenost, že Naam jóga je pro lidi jakéhokoliv věku a zdraví. Ája je studentkou oboru Psychologie pro manažery na soukromé škole Newton College a Teritoriálních studií na Univerzitě Karlově.

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mobil: 723 415 238

Dáša Štěpánková

Dáša se vždy věnovala pohybovým aktivitám. V dětství dělala lehkou atletiku, později hrála volejbal. S jogou se setkala ve formě Power jogy před deseti lety, klíčovým okamžikem však pro ni bylo, když koncem roku 2011 objevila Naam jogu v podání Kateřiny Kolihové a v srpnu r.2012 se setkala s dr. Levrym. Od té doby se věnuje Naam joze intenzivně. V červnu r.2013 absolvovala učitelský kurz Naam jogy I a v říjnu r.2013 kurz Harmonyum I a II. V roce 2014 absolvovala kurz Shakti Naam I. Učí v Naam centru a dochází na hodiny Shakti Naam do Diagnostického ústavu sociální péče v Černovicích.

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mobil: 776 010 824