Kalendář událostí

Předchozí měsíc Předchozí den Následující den Následující měsíc
Rok Měsíc Týden Dnes Vyhledat Přejít na měsíc
SHAKTI NAAM JÓGA ONLINE Kateřina
úterý 27 srpen 2019, 18:00 - 19:30
Zobrazení : 44799
Kontakt Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Shakti Naam, která vychází z tradičních jogínských principů Sukshma Vyayama, je praxí proti stárnutí a nadčasovou formou jógy, která naplňuje tělo životem, zpomaluje proces stárnutí a odstraňuje známky vysokého věku. 

Shakti Naam je hluboce léčivá, vysoce vyvinutá praxe, která dokáže lidstvo přenést přes neklidný oceán karmických vod tohoto Věku, s milostí a lehkostí.

Shakti Naam je přímá, efektivní a mocná. Nabízí mnoho zdravotních benefitů, které nenajdeme v jiných druzích cvičení, jógy nebo meditace, které dnes existují.

Tento jedinečný léčebný systém vytváří výrazný pocit uvolnění během 3 minut od začátku lekce. Navíc cvičení ve stoje v rámci Shakti Naam jógy pomáhají jako prevence a při léčení obezity a s ní spojených mnoha zdravotních problémů.

Shakti Naam jóga zlepšuje kapacitu těla vstřebávat živiny, přináší kyslík do mozku, posiluje srdce, čistí energetické kanály těla a detoxikuje a vyživuje orgány.

linka pro on-line lekci

Ohledně připojení:
Po kliknutí na linku jsou dvě možnosti - buď jde si to pustit rovnou z internetového prohlížeče (Explorer, Chrome...) - zde je trochu horší kvalita obrazu i zvuku, ale funguje to.
Anebo je moznost si stáhnout aplikaci Microsoft Teams a použit tu - má lepší zvuk i obraz.
Vždy je třeba mít aktuální linku na danou lekci - staré linky nefungují.
Tu najdete vždy v dané lekci v rozvrhu on-line.
Těšíme se na vás on-line :)))
Místo NAAM PRAHA, Lucemburská 3, Praha 3