Bio-magnetická praxe pro léčení a úspěch

Velmi mocná praxe pro posílení a rozšíření vašeho bio-magnetického pole.

Tato bio-magnetická praxe známá také jako Shakti Naam technika Magnet je skvělým cvičením pro zdraví a mocným způsobem, jak posílit celkovou kondici. Dodá vám silnou a krásnou auru. Toto cvičení je výbornou praxí proti nemocem a k posílení a rozšíření vašeho elektromagnetického pole, abyste se mohli stát magnetem pro vše, co je dobré. Zlepší vaši fyzičku a díky němu budete magnetičtí a přitažliví.

Toto cvičení je doporučené praktikovat každodenně jako prevenci proti srdečním chorobám, jelikož má velmi příznivý vliv na srdce. Je to léčivá kardiovaskulární technika, která posiluje srdeční tep a metabolismus. Zvyšuje hladinu kyslíku v těle a podporuje krevní oběh. Pravidelná praxe vám může postupem času pomoci dosáhnout a udržet si ideální váhu. Aktivování břicha v rámci této techniky pomáhá rozpustit břišní tuky, které jinak souvisí se srdečními chorobami. Toto je bezpečná, velmi nabíjející praxe, která pomáhá rozproudit krev a všechny tekutiny těla, což podporuje odstraňování odpadu a zajišťuje rozšíření živin do všech tkání, včetně orgánů a žláz. Díky tomu toto cvičení napomáhá jako prevence proti ztuhlosti, brnění anebo chladu v periferiích, které se objevují důsledkem špatné cirkulace.

Tato bio-magnetická praxe je mocný způsob, jak zlepšit vaši sexuální výkonnost. Pohyb podřepu dělá víc, než jen že formuje hýždě a posiluje stehna. Je to také jedno z nejlepších cvičení na posílení vnitřních svalů pánevního dna, speciálně pubococcygeálního svalu neboli PC svalu. Tyto svaly společně s tkáněmi, které je obklopují, drží všechny naše sexuální a reprodukční orgány na správném místě, aby mohly dobře fungovat. Zdravé a správně funkční pánevní dno zabraňuje impotenci, inkontinenci, problémům s močením a poklesu orgánů. Praktikování tohoto cvičení každý den vám pomůže nejen v tom být zdraví a silní, ale zároveň zlepší prokrvení v rámci oblasti břicha, boků, stehen i celého těla. Důsledkem toho pomůže vašemu sexuálnímu zdraví díky správnému proudění krve a tělesným funkcím. Pomáhá posílit hladinu testosteronu u mužů a zlepšuje proudění krve v pánevní oblasti u mužů i u žen. To zlepšuje sexuální energii a zintenzivňuje orgasmus. Zvýšením produkce testosteronu a podpořením prokrvení genitálií může pomoci mužům nastavit si zdravé libido. Díky zvýšení počtu spermií v rámci uvolňování testosteronu může podpořit u mužů jejich plodnost.

Kombinace podřepů s vaginální aktivací zlepšuje u žen proces milování. Je to jedno z nejlepších cvičení pro posílení nohou a velkého hýžďového svalu a pomáhá zlepšit prokrvení vedoucí ke zvýšení vzrušení během pohlavního styku. Tělo je vyladěno a schopno větší výdrže, jelikož zaujímá podobnou pozici během milování. Muži, kteří mají erektilní dysfunkci, budou mít z tohoto cvičení velký přínos. Jak se zvyšuje svalová hmota ve stehnech a hýždích, zvyšuje se zde příliv krve. Díky tomu získávají slabiny více energií nabité krve, kterou muži potřebují k udržení erekce.

Výborné cvičení pro celé tělo přinášející zdraví a posílení kondice

Tato bio-magnetická praxe, která aktivuje celé tělo, je jedním z nejlepších způsobů, který existuje, k posílení horní i spodní části těla a zlepšení svalového tonsu. Dosahuje toho stimulací a uvolňování hormonů, jako je testosteron a růstový hormon, které jsou velmi důležité pro růst svalové tkáně. Zdravá svalová hmota je klíčovým faktorem ve spalování kalorií a díky pravidelné praxi pálí toto dynamické cvičení tuk a může pomoci upravit vaši váhu, dokonce i zbavit se celulitidy. Díky regulaci metabolismu glukózy, lipidů a citlivosti na inzulín, se stává mocnou ochranou proti obezitě, diabetes a kardiovaskulárním nemocem. Zvyšuje výdrž a bojuje proti únavě. Rozvoj zdravé výdrže se děje díky schopnosti těla přijímat a využívat kyslík. Tato bio-magnetická praxe pomáhá člověku udržet si silné kosti a snižuje riziko mnoha zdravotních problémů jako třeba vysoký tlak a určitých forem nemocí způsobujících chřadnutí. Aktivuje vnitřní orgány a díky tomu stimuluje zdravé vylučování.

Shakti Naam technika Magnet je skvělou praxí pro posílení břicha, protože při jeho praktikování musíte aktivovat břišní svaly a spodní část zad. Pracuje na svalech, kostech a kloubech, které propojují horní a spodní část těla. Vytváří dokonalý pohyb, který podporuje tónování a posílení břišních svalů, nohou a hýždí. Tato praxe pracuje na hrudi, ramenou, břichu a horní i spodní části zad. Posiluje stehenní svaly a lýtka, což zajišťuje vaši pohyblivost i ve stáří. Posilováním a udržením si síly v nohách podporuje toto cvičení pohyblivost a rovnováhu, abyste své každodenní aktivity zvládali s lehkostí, rovnováhou a efektivností v rámci celé délky života. Když to shrneme, tato bio-magnetická technika Shakti Naam jógy udržuje tělo mladé, protože zabraňuje ztrátě elasticity svalů, šlach a vazů, jak tělo stárne.

Dokonalé posílení spodní části těla je dalším důvodem, proč je toto cvičení úžasnou praxí pro zlepšení sexuálního života. Zdraví mužské prostaty je velmi zlepšeno díky pohybu a posílení stehenních svalů, lýtek a hýždí. Cvičení jako jsou podřepy a bojovníci v józe dokáží tyto oblasti dokonale protáhnout. V podřepech i bojovnících je velmi důležité zůstávat v rovnováze, abyste se ujistili, že kolena nikdy nepřesáhnou špičky nohou. Další cvičení, která podporují zdraví prostaty jsou ta, která snižují a odstraňují tuk. Sem patří mimo jiné kliky, zkracovačky a zvedání nohou. Kardio je skvělým způsobem, jak pálit kalorie a vy si můžete vybrat z mnoha různých jednoduchých cvičení.

Zvýšení prokrvení, flexibility a posílení těla

Pohyb do podřepu v této technice Shakti Naam jógy dále zvyšuje proudění energie v meridiánech v nohách. To je důležité, protože tyto meridiány přinášejí životní energii do našich sexuálních orgánů. Energetické blokace v tříslech mohou omezit sexuální funkci. Toto cvičení otevírá oblast třísel. Většina aktivit, které v západním světě děláme, podporuje stažení třísel. Například když trávíme více než hodinu denně sezením na židli, můžeme tím podpořit vytváření tlaku v oblasti třísel. Tento tlak má často za důsledek anebo jde ruku v ruce se stažením v oblasti kříže a bolestí spodní části zad. Toto cvičení pomáhá tělu uvolnit tlak, který způsobuje bolest spodní části páteře.

Pokrčování a protahování kolen v rámci tohoto cvičení dovoluje, aby do kloubů proudilo více kyslíku a krve. To udržuje kolena pružná a silná a zlepšuje rozsah pohybu a flexibilitu v kotníku a kyčlích, čímž je zabráněno zranění. Jakmile je děláno správně, posiluje pojivové tkáně kolene. Pokud kolena ztratí svoji pružnost, může to mít vliv na správnou pozici celého těla, dokonce oslabit krevní oběh do oblasti prsou a zvýšit tak šanci nádorů. Udělejte toto mocné cvičení součástí vaší každodenní praxe, aby si vaše tělo uchovalo své mládí, energii a sexuální vitalitu.  

S láskou, mírem a světlem,

Tým Rootlight