Léčebné praktiky v kritické fázi globální pandemie

– Co je nového?

Léčivé praktiky pro tuto dobu – chraňte život v této kritické fázi celosvětové pandemie

Modlíme se, aby vás tato zpráva zastihla v dobrém zdraví i celkové pohodě. Posíláme vám lásku a světlo! Prosím vězte, že naše modlitby jsou s vámi. Tato globální pandemie čistí svět v různých vlnách a blížíme se ke kritickému bodu, kde každý z nás má svoji úlohu, abychom zastavili šíření tohoto viru. Je důležité, abychom minimalizovali přenos tohoto viru, a to tím, že zůstaneme dobře informovanými a dodržováním bezpečnostních opatřeních, což jsme si jistí, že mnoho z vás již dělá.

Je velice důležité, abychom dodržovali fyzickou vzdálenost, zatímco zůstáváme společensky a emocionálně spojeni. Budeme zdůrazňovat některé z nejdůležitějších věcí, které můžeme dělat právě teď, jak spirituálně, tak fyzicky, abychom ochránili své zdraví. Můžete si upravit praxi tak, jak se vám bude líbit a nezapomeňte si přečíst náš předešlý článek s dalšími technikami a doporučeními: Koronavirus: jak se chránit

Speciální léčivá meditace, která pomáhá chránit vás i vaše blízké

Mocnou a jednoduchou technikou je modlitba za vaše milované i vás samotné dle Léčivého protokolu, který najdete v tomto článku. Doporučené mantry jsou součásti CD Healing Formula vydavatelství Rootlight. Tyto skladby byly použity při výzkumu ve Sloan Kettering rakovinovém centru, kde byl prokázán jejich účinek na snížení bolesti u dětí, které procházely léčbou rakoviny.

Zdůrazňujeme, pokud se někdo z vašich milovaných nebo vy sami necítíte dobře, neztrácejte čas – navštivte doktora a nechte se otestovat. A navíc začněte ihned pracovat s Léčivým protokolem.

Praktické recepty a sebepečující techniky pro zdravé a pružné tělo

 • Pracujte s Triple mantrou každý den po dobu 11-31 minut s mudrou na srdce (ukazováček je ohnutý v dlani, palec se dotýká špičky prostředníčku a prsteníčku). Tento virus atakuje plíce a srdce. Mudra na srdce má mnoho účinků jako např. pomáhá uvolňovat tlak obav a stresu, který dopadá na srdce, čistí tělo a zároveň posiluje plíce. Více o mudře se dozvíte v knize Božský lékař, kapitola 12. 
 • Praktikujte denně kardio cvičení Naam 5. Lékařští experti potvrzují, že můžeme tuto nemoc snáz porazit, pokud máme zdravý kardiovaskulární systém a dobrou kapacitu plic. 

A proto, pokud zůstáváte doma, je důležité se každý den hýbat s Naam 5, což je speciální praxe pro zdraví plic a srdce. Ve videu Naam 5 najdete celé cvičení, které posílí váš imunitní systém.

 • Ideálně každodenně praktikuje cvičení  Sukshma Vyayama, pokud je to možné. Dá vám nepopsatelné zdraví a neporazitelného ducha. Pokud děláte Sukshmu Vyayamu každý den, jeden den v týdnu si odpočiňte. 
 • Pro každodenní dechovou a meditační praxe použijte video s meditací pro rok 2020. Má v sobě vše, co potřebujete, abyste udrželi zdravé a pozitivní nastavení, vypěstovali si dobrý emoční život a úspěšně prošli tímto rokem.
 • Zvykněte si každý den pít horkou vodu. Je velice přínosné vypít 6 hrnků horké vody denně: 2 ráno, 2 v poledne, 2 v podvečer. Poslední dva šálky vypijte v podvečer a ne těsně před spaním, aby se nerozhodil váš spánkový cyklus, který je důležitý pro imunitní systém. Horká voda není jenom nejlepší lék pro vaše játra, je to základ života a její primární význam je schopnost těla vypláchnout jakékoli toxiny z těla. Jakmile je usrkávána opravdu horká, stane se ještě více přínosnější. Naše buňky potřebují vodu, aby správně fungovaly. Pokud je naše tělo správně hydratované, může eliminovat všechen odpad a snáz distribuovat životně důležité živiny a minerály. Mozek a srdce se skládají asi z 79% vody, dokonce i kosti jsou z 31% voda. Voda vytváří naše sliny a je velice důležité, aby naše ústa nebyla suchá. Voda je tlumič pro náš mozek i míchu. Pomáhá regulovat naši tělesnou teplotu a pomáhá nám čistit toxiny. Pracuje s horkou vodou tak, že ji srkáte a díky tomu čistíte své tělo a posilujete ho proti jakékoliv nemoci. Více benefitů pití horké vody najdete v knize Božský lékař.
 • Kloktejte slanou vodu ráno i večer a kdykoli se vrátíte z venku.
 • Pokud je to možné, vystavte se slunci ráno, nejlépe před 10 hodinou. Více benefitů slunečního světla se dozvíte v knize Božský lékař, kapitola 8.
 • Zvažte přidání multivitamínů, zinku a vitamínu A a C do vaší stravy.
 •  Vyhněte se přejídání v noci nebo když se chystáte jít spát. 
 • Mějte dostatek spánku, abyste posíli váš imunitní systém.
 • Používejte hřebíčkovou vodu podle následujících receptů. Tato voda pomáhá čistit plíce, léčí nachlazení, kašle, astma, nemoci krku. 

Hřebíčkový recept 1

Přiveďte k varu dva hrnky vody. Jakmile začne voda bublat, odstavte ji z ohně. Ihned přidejte buď 7 hřebíčků nebo pro velmi silný účinek plnou dlaň hřebíčku. Nechte louhovat přes noc. Následujícího rána vyjměte hřebíčky a vyhoďte je. Nyní, předtím, než uděláte cokoliv jiného, a před tím, než budete konzumovat jakékoli jídlo nebo vodu, užijte 5 polévkových lžic hřebíčkové vody následujícím způsobem. 10–15 sekund hřebíčkovou vodou převalujte uvnitř pusy, poté ji 5-10 sekund kloktejte a poté ji spolkněte. Opakujte 3-5krát. Tento recept by vám měl dát dostatek vody na čtyři rána po sobě. Hřebíčkovou vodu uchovávejte v lednici,  před každým použitím ji ohřejte. I když stačí dělat tento proces pouze ráno, můžete ho dělat i večer před spaním, v takovém případě vám vydrží voda na dva dny. Tato praxe pomáhá čistit plíce. Je to výborný způsob, jak léčit nachlazení, chřipku, astma, kašle a nemoci krku. Prosíme, nepoužívejte ho vícekrát než dvakrát za den!

Hřebíčkový recept 2
Dejte 5 hřebíčků do vody a přiveďte k varu. S touto vodou si pak můžete udělat obličejovou parní lázeň, kdy záměrně dýcháte páru nosem. Pokud nejste nemocní, můžete to použít jako prevenci ráno i večer. Pro ty, co jsou nemocní, můžete praktikovat třikrát až pětkrát denně.

 

Doporučená ranní a večerní praxe 

Ranní praxe

(Upravte si dle potřeby)

 1. Vykloktejte teplou slanou vodu (po vyčištění zubů)
 2. První šálek horké vody před meditací
 3. Hřebíčkový recept 1
 4. Ranní Sukshma Vyayama nebo Shakti Naam a meditace
 5. Druhý šálek horké vody zatímco ukončujete svou meditaci
 6. Snídaně

Večerní praxe

(Upravte si dle potřeby)

 1. Vypijte horkou vodu dostatečně dlouho před spánkem tak, aby se nepřerušil váš spánkový rytmus

Před usnutím:

 1. Vykloktejte teplou slanou vodu (po vyčištění zubů)
 2. Počkejte 10-20 minut a aplikujte hřebíčkovou vodu 1

Poznámka: Můžete aplikovat recept hřebíčkové vody 2 kdykoli, kdy potřebujete.

 

Bezpečnostní a hygienická opatření pro každodenní život

 

 Vytvořte si doma bezpečné prostředí

 • Používejte Thieves olej v difuzéru. Nepřehánějte to.
 • Pokud můžete, nechejte hrát potichu Naam, téměř neslyšitelně, abyste vytvořili nádhernou atmosféru. Pokud potřebujete léčení, použijte CD Healing Formula..
 • Jednou za čas vyčistěte svůj domov za pomocí mysticky nabité soli, abyste udrželi negativní energie v dostatečné vzdálenosti.
 • Pomáhejte zastavit šíření viru tím, že budete mentálně i fyzicky připraveni, zůstávejte doma, pokud je to možné. V minulosti se potvrdilo, že karanténa nesmírně pomáhá v zastavení šíření virů. 
 • Když se vrátíte z venku, desinfikujte si ruce/rukavice, používejte desinfekční ubrousky na váš mobilní telefon, kreditní karty, peněženku, klíče a cokoli, co jste používali venku předtím, než vejdete domů nebo do auta. Použité rukavice obraťte vnější stranou dovnitř a vyhoďte.
 • Ihned, jakmile přijdete domů, umyjte si ruce teplou vodu s mýdlem po dobu nejméně 20 sekund. Najděte si video, jak si efektivně mýt ruce.
 • Ruce si doma myjte pravidelně, zejména před jídlem a po jídle.
 • Pravidelně čistěte svůj domov, hlavně místa, na která často saháme jako jsou dveře, kliky.
 • Domácí dezinfekci můžete udělat z vody a bělidla v poměru 10:1. Mějte ji v označené láhvi, držte ji dál od dětí a po 24 hodinách ji vyhoďte. 
 • Perte své oblečení často, stejně tak ručníky a povlečení.

 Služba druhým

 • Pomáhejte těm, kteří to potřebují, bezpečnou cestou.
 • Všímejte si těch, kteří strádají a uvědomte příslušné autority, pokud někdo potřebuje pomoci.

Nechť vám tyto techniky dobře slouží.  

Udržujte si pozitivní  přístup, tak jak všichni společně čelíme této době.

Upravte si tyto techniky a doporučení tak, jak potřebujete. 

Pokud chcete znát více informací o některých zde zmíněných technikách, jako kloktání slané vody, používání Thieves esenciálního oleje nebo jiné, přečtěte si článek Praktická doporučení na ochranu proti virům.

Tyto informace a techniky nemají nahradit lékařská doporučení a rady. 

Sdílejte nyní tyto techniky s vaší rodinou a přáteli!

Posíláme vám lásku a světlo a těšíme se brzy na spojení!